قسمت ویژه: معرفی پادکست دموکراسی درکار پلاس و سری جدید کرونا و سرمایه‌داری

۲۲ فروردین ۱۳۹۹

قسمت چهارم پرونده نئولیبرالیسم به دلیل وضعیت جدید تاریخی دنیا پس از بحران کرونا به تعویق افتاد تا بتوان شرایط جدید سیاسی اقتصادی و اجتماعی دنیا را در آن لحاظ کرد.

در این میان پادکست جانبی ما، دموکراسی درکار پلاس با سری جدید «کرونا و سرمایه‌داری» به روز شده است. در این سری با دوستانی که در زمینه‌های اقتصادی و سیاسی و اجتماعی صاحب‌نظر هستند درباره بحران کرونا صحبت خواهیم کرد که تا کنون سه قسمت از آن منتشر شده است و به زودی قسمت‌های جدید آن نیز منتشر می‌شود.

برای دنبال کردن دموکراسی درکار پلاس از روش‌های زیر استفاده کنید:

وبسایت دموکراسی درکار

صفحه دموکراسی درکار پلاس در وبسایت Anchor

دموکراسی درکار پلاس در کست‌باکس

دموکراسی درکار پلاس اپل پادکست

دموکراسی درکار پلاس در گوگل پادکست

دموکراسی درکار پلاس در اسپاتیفای

فید خوان دموکراسی درکار پلاس

 

نظرات (2)

  1. معتمد

    با سلام و عرض خسته نباشید ، اگر چه مطالبی که عن.ان می شود مفید بوده ولی بعضا جای بحث بیشتری دارد و برخی از مطالب هم به نظر بی طرفانه نمی آید که در این فرصت اندک جای طرح کردن نیست . ولی بنده بعنوان شنونده و دنبال کننده مطالب شما ضمن سپاس فراوان تقاضای عاجزانه ای دارم . لطفا کتابی را معرفی کنید تا با مطالعه آن بتوان موضوعات شما را پیگیری کرد به نظر بنده کتابی در مورد شراوک هولمز یا پوآرو البته چون طحمت مطالب با شماست طعبا حق انتخاب هم با شماست ، را پیشنهاد بدهید تا با توسل به آ شنونده بتواند شاخه به شاخه پریدن شما را دنبال کند و در لا بلای شاخ و برگ فراوان مطالب شما گم نشود و حداقل به سر مقصود ی که شما مد نظر دارید برسد . دوست و سرور گرامی شاید دلخور شوید و یا ناراحت از این بنده حقیر ولی بزرگوار مثل معروفی داریم که با یکدست نمی شود چند هندوانه برداشت . توالی مباحث شما اگر حفظ شود برای شنوندگان شما مفید تر خواهد بود تا هر رور موضوع روز را دنبال کردن . با سپاس

    1. DatWfa

      شما اگر از اول گوش بدید توالی مطالب رعایت شده. کتاب دموکراسی در محیط کار درمانی برای سرمایه‌داری از دکتر ولف رو بخونید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *